Esimene nädal (hüvastijätt, pakkimine, lend)

Hei hei! :)))

PS. postituse all on Tai muusikat. Võite lugemise ajal kuulata 😀

Minu lend Taimaale oli esmaspäeval, 21. juunil, kell 06.20 hommikul (-.-) ümberistumisega Frankfurdis. Lend Tallinnast Frankfurti pidi kestma umbes 3 tundi. Seejärel pidin veel lennujaamas 7 tundi ootama ning seejärel lendasin 11 tundi riiki, kus veedan järgmised 10 kuud oma elust…

19. juuni korraldasime perega aiapeo minu ärasaatmiseks. Kohal olid nii minu pere, sõbranna, onu pere ja vanaema. Tegime kolme tüüpi grill liha, juustuga täidetud seeni, grillitud tšillikaunu juustutäidisega (parim asi üldse), salateid ning magustoiduks tegi mu ema meile kohupiima vaarika kooki. Sõime, jutustasime niisama, kuulasime muusikat ning käisime saunas. Üldiselt oli väga chill õhtu, mida just soovisingi.

20. juuni oli pAkKImIse PäEV. Oh jesus… Hommikupoolne oli tore: sõin oma viimaseid pannkooke, veetsin perega veel aega ning nautisime emaga koos viimast ühist söögikorda. Pärastlõunal alustasin pakkimist, mida tegin kuni kella POOLE KOLMENI. Yeah, not fun. Magasin enne lendu vaevu ühe tunni.

21. juuni oli lennupäev. Kell 04.20 pidin olema lennujaamas. Mind ootas seal YFU vabatahtlik ning mingi kilomeetri pikkune järjekord check-in‘i lauani. Olin varasemalt palju lennanud, kuid rahvusvaheliselt alati koos vanematega. Pärast mingi miljoni dokumendi esitamise ja kohvri ära andmist tegime veel perega viimased kallid ning oligi aeg lennuki peale minna. Lend Frankfurti sujus ladusalt, kuid kuna olin maganud vaid ühe tunni, olin väga väsinud. Kuulasin podcast‘i ning hoidsin oma silmi suletuna – magada ma ei suutnud. Aeg Frankfurdi lennujaamas möödus üli aeglaselt. Ma kolasin lihtsalt mööda poode ning otsisin endale tegevust. Lõuna paiku käisin ka mäkis söömas. Aga reaalselt miks ma leidsin kogu lennujaama peale nii vähe pistikuid?? Mõni üksik leidus, kuid enamasti olid need juba hõivatud. Lõpuks leidsin mingi inimtühja koridori, kus olid lamamistoolid ja PISTIKUD. Istusin seal ja vaatasin Itaewon Class’i. Lõpuks jalutasin oma värava juurde. Veidi aja pärast tulid sinna ka viis Saksa tüdrukut, kes ka YFUga Taisse pidid minema. Nemad olid Svea, Lisa, Melina, Felicitas ja Lana. Lend ise oli väga nice. Lennuk oli enamjaolt tühi ning sain enda valdusesse kolm istet. Eeldasin, et vaatan mõnda filmi või midagi, kuid tegelikult kuulasin terve aja muusikat, vaatasin aknast välja ja tegin pidevalt väikeseid uinakuid. Fun fact time me sõitsime läbi äikesetormi, mida oli päris jõhker aknast vaadata. Hommikul kell 7 olin viimaks saabunud Taisse.

Kohususlik lennuki tiiva pilt
Realselt see kook oli imeline
Kedagi huvitab Tai muusika siis palun

Bye bye / สวัสดีค่ะ

~Laura

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go to top