22. juuli-31. juuli

¡Holaaa!

Huvitab tai muusika? Vaata postituse lõppu! 〜( ̄▽ ̄〜)(〜 ̄▽ ̄)〜

Ilm siis… Tais on kokku kolm aastaaega: cold (oktoober-veebruar), hot (veebruar-juuni) ja vihmaperiood (juuni-oktoober). Tegelikkuses tähendab aga “cold” seda, et max paar päeva on korraks Eesti suve ja ülejäänud aeg on ikka sama soe nagu muidu. Hetkel on vihmaperiood, mis kujutab endast päeval +30 kraadi, öösel u 27 kraadi ja peaaegu iga päev sajab vihma ja on äike.

26. juuli oli Asahna Bucha päev, mille puhul oli mu vanematel töölt vaba päev. Otsustasime ema ja isaga välja minna. Tegu oli väga nummi kohaga. Tellisime endale smuutid ja sõime rohelist karrit nuudlitega, mis oli ime maitsev.

28. juuli oli Tai kuninga aka Rama X sünnipäev.

Esimesed tutvused – Kuna hetkel veel ei toimu kontaktõpet ei ole mul võimalust koolis käia ja uusi sõpru leida. Sellegipoolest kohtusin ühe tüdrukuga. Nimelt minu ema kolleeg tuli oma tütrega meile külla. P’Game (p on eesliide, vanem õde/vend) on küll minust veidi vanem ja ülikooliga hõivatud, kuid sellest hoolimata olin õnnelik, et sain lõpuks kellegi kohaliku omavanusega suhelda. Tegime väga koduse ja taipärase versiooni shabu shabut ehk Jaapani hotpoti.

kass, kes meil pidevalt külas käib
tänavaelu + 7-eleven
(ɔ◔‿◔)ɔ♥

Bye bye / สวัสดีค่ะ

~Laura

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go to top