Esimesed seiklused Taimaal

Tere-tere!

Tai muusika ootab teid postituse all nagu alati ♪┏(・o・)┛♪

Minu perele meeldib rattaga sõitmas käia ja ma mõtlen kogu pere, sest ka mu 80-aastane vanaisa on suur rattur (tal on kodus terve riiul karikaid ja medaleid jooksmise ja rattasõidu eest, kusjuures vend hakkas spordiga tegelema alles pensionile jäädes! now what was your excuse again?). Lisan siia mõned hetked rattasõitudest:

vabandan haigelt väriseva käe pärast, ma sõitsin rattaga samal ajal okei 🙂

Kohvikud on nii suur osa siinsest elust. Eelmises postituses mainisin juba Café Amazoni. See on üks populaarseid kohvikute kett vist kogu terves Tais. Üldiselt leiab kohvikuid pea iga nurga peal ja nad on kõik nii armsalt kaunistatud või nagu mu ema ütles, et sa maksad tegelikkuses mitte kohvi eest, vaid kohvikute sisustuse eest.

Teine teema on aga siinsed hinnad…. aghhh kohvi hind on Amazonis näiteks 65 bahti. See on mingi ~1,70 eurot. Hello?? Kus sa Eestist saad kohvit ja veel jääga nii odavalt. Peale kohvi on siin populaarne ka bubble tea. Olin ühe korra varem Eestis seda proovinud ja no see oli täielik prügi siinsega võrreldes. Mäletan, kuidas ma viskasin lõpuks oma joogi minema, sest see oli lihtsalt üle mõistuse liiga magus ja need boba pärlid ise olid vähemalt minu jaoks väga vastuoleva maitsega. Siin aga võiksin vist iga päev seda juua kui poleks ohtu diabeet saada :PP

mina ühes numpsis kodukohvikus, kus minule üllatusena räägib pererahvas imelist inglise keelt
Gudetama!!!

Meie pere peab lisaks oma tavatööle ka apteeki. Veedan seal enamus oma ajast niisama istudes, riiuleid korrastades või lihtsalt vanematele dj-d mängides.

Khao Yai on Tai suuruselt kolmas rahvuspark ja on tuntud oma koskede ja mägede poolest. Niisiis otsustasime perega minna sinna piknikku tegema. Parki sisenedes tervitas meid aga teel kämpingualale elevant. Vanemad oli mega hämmingus, sest nad olevat Khao Yais küll korduvalt käinud, kuid mitte kunagi elevanti seal näinud. Piknikuks sõime me somtami, sticky rice’i ja sealiha. Tagasi tulles aga suutsime uuesti elevandi otsa põrgata. Siin mõned pildid päevast:

little chang <3

veel üks huvitav fakt: red bull on tglt pärit Taist ja mu host emps olevat lapsepõlves seda mingi 10 bahti (u 0,26€) eest megalt joonud

iga autosõit kuulame seda laulu ja Troye Sivani

Bye bye / สวัสดีค่ะ

~Laura

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go to top