Kohtumine perega

Terekest!

Muusika on all nagu alati \(^ω^\)

Hommikul kell pool 11 pidid minu host ema ja isa mulle hotelli vastu tulema. Olin ainuke, kellele tulid vanemad hotelli vastu. Teised läksid YFU kontorisse oma vanemaid ootama või lennujaama. Olin üsna närvis. Kogu vahetusaasta hakkas mulle tasapisi kohale jõudma. Oma host perega olin enne kohtumist vaid sõnumite kaudu suhelnud.

Tõusin umbes 8 ülesse. Võtsin ukse tagant oma toidu ning hakkasin viimaseid asju pakkima. Lõpuks istusin maha, et täita ära postkaardid. Nimelt andis YFU meile kolm postkaarti, kuhu pidime kirjutama oma ootused pärast kolme, kuute ja üheksandat kuud Tais olemist. Olin siis täitmas oma postkaarte, samal ajal kuidagi süüa proovides, kui mulle helistati, et on aeg oma toast välja tulla. Kogusin siis kähku oma kola kokku ja kõndisin oma toast välja.

Sõitsin liftiga esimesele korrusele, kõndisin mööda hämarat koridori ja seal nad olidki. Pidin veel enne lahkumist paar dokumenti täitma ning siis tehti meist foto.

Lõpuks oli aeg lahkuda. Vahepeal oli mu kohver kogemata viidud autosse, mis pidi YFU kontorisse minema. Sain oma koti tagasi ja võisime mu uude koju sõitma hakata. Sõit kestis kokku umbes 1,5 tundi. Mu vanemad töötavad mõlemad haiglas ning tegid terve sõidu ajal pidevalt kõnesid patsientide ja teiste töötajatega. Sellest hoolimata leidsime aga siiski aega ka omavahel juttu rääkida. Lisaks käisime ka ühes ostukeskuses. Ostsime snäkke ning muidu toitu.

Koju jõudes tutvustati mulle veidike maja ning seejärel anti mulle aega oma asjad lahti pakkida ja tuba valmis seada. Minule teadmata oli aga mu toas terve hunnik YFU nänni. Nagu väga palju nänni. Mul on nüüd kokku viis YFU särki, pusa, kott ja veel igasuguseid vidinaid.

Veidike minu perekonnast siis:

Minuga samas majas elab mu host isa ja ema, onu ja vanaema. Varem on nende peres olnud kaks vahetusõpilast, kellest üks on sakslane ja teine on pärit Šveitsist. Meie peres on kaks suurt koera. Pere peab lisaks ka apteeki, mis asub maja ees. Nagu enamus Tai elanikudest on ka minu vanemad budistid, aga kuna minu mõlema host vanema juured on Hiinas, siis on nende usk veidike erinev.

Koolist:

Minu kool asub majast jala umbes 10 minuti kaugusel. Hetkel on aga kõik koolid online’is ning ma ei osale üheski tunnis. Ilmselt ei avata koole veel niipea. Loodame, et saan kooli pärast oktoobri vaheaega. Minu tugiisik töötab samas koolis inglise keele õpetajana.

meie kutsad
tüüpiline hommikusöök
budistlik altar

Esimene nädalavahetus:

Käisime Tesco Lotus’is. Ostsime uue ventilaatori apteeki (vana sain enda tuppa), minu tuppa uued lambipirnid ja üldiselt toitu. Käisin emaga esimest korda Café Amazonis ning ostsime kaks suurt karpi sõõrikuid.

kes teab see teab haha ;))))

Fun fact: siin on kõige populaarsem ventilaatorite bränd nimega Hatari ja no mega veider on vaadata mõnda, näha seda logo ja automaatselt hakkab peas mängima Hatari muusika :PP

<3

Bye bye / สวัสดีค่ะ

~Laura

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go to top